ZESTAW BI-XENON H4 6000 BASIC

Dostępność: bardzo dużo
Cena: 199,99 zł 199.99
ilość kpl.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: M-TECH
Kod produktu: 17978902

Opis

Zestawy przystosowane są do każdego modelu auta, w którym jest stosowane oświetlenie typu H. Istotną zaletą jest fakt zasilania. Dzięki niemu nie musimy ingerować w instalację elektryczną tylko w miejsce końcówek zasilania wpinamy gotowe okablowanie. W każdej chwili możemy zdemontować taki układ i zainstalować w innym aucie. Zestawy M-Tech Basic idealnie sprawdzają się w samochodach mało skomplikowanych, nie posiadających komputerów pokładowych z funkcją sprawdzania błędu „spalonej żarówki” oraz bez systemu CANBUS. Towar idealnie łączy atrakcyjną cenę z dobrą jakością.


Zalety montażu zestawu xenonowego:
• 200% więcej światła – wcześniejsze rozpoznawanie zagrożeń
• polepszenie bezpieczeństwa, - zwiększoną widoczność twojego samochodu
• mniejsze zużycie energii (mniejsze zużycie benzyny/ON) – żarówki halogenowe zużywają 55W, a xenonowe
tylko 35W
• dziesięciokrotnie dłuższa eksploatacja (zwykła żarówka – 300 godz. / xenon – 3000 godz.)
• emitują mniej promieni UV, co sprawia, że elementy reflektora nie odbarwiają się i nie deformują
• nowoczesna technologia oraz prosta instalacja typu plug and play.
• samochód staje się dużo bardziej atrakcyjny wizualnie

Zestawy zawierają:
- żarniki 2 szt.
- kompletne okablowanie.
- przetwornice 2 szt.
- elementy mocowania przetwornicy wraz z śrubami.
- instrukcja montażu.


*w większości samochodów filtr taki sprawdza się znakomicie, zdarzają sie jedak instalacje bardziej podatne na fale elektromagnetyczne, w takim przypadku prosimy o kontakt, celem pomocy w usunięciu problemu.Zalety zestawu HID:

Bezpieczniejsza jazda - instalacja HID zapewnia blisko 3-krotnie więcej światła (ok. 3000 lumenów) w porównaniu do żarówki halogenowej (ok. 1200 lumenów). Więcej światła to lepsza widoczność - dalej i szerzej.

Mniejsze zmęczenie wzroku - Światło emitowane przez ksenon ma barwę zbliżoną do bieli światła dziennego (4500 - 8000K), do którego wzrok jest najlepiej przystosowany. Dzięki temu kierowca łatwiej spostrzega obiekty, szybciej koncentruje na nich wzrok i mniej męczy oczy. Standardowa żarówka halogenowa emituje światło o żółtym zabarwieniu (3200K) wymagającym bardziej intensywnej pracy wzroku. Dla kierowcy jadącego w przeciwnym kierunku światło lamp HID jest także mniej uciążliwe

Atrakcyjny wygląd - zastosowanie technologii HID zwiększa atrakcyjność pojazdu. Światło HID było do niedawna zarezerwowane dla modeli pojazdów z najwyższej półki cenowej. Większość kierowców kojarzy charakterystyczne chłodnie światło ksenonu z ekskluzywnością.

Oszczędność energii - Obwód HID pobiera 35W. Żarówka halogenowa potrzebuje 60% więcej mocy. Pojazd samochodowy ma 2 lampy, a więc oszczędność podwaja się.

Oszczędność na żarówkach - Żarówka ksenonowa działa bezawaryjnie średnio 1500 - 2000 godzin. Żarówka halogenowa 10-krotnie krócej. Żarówka ksenonowa w czasie całego cyklu pracy traci 20-40% luminancji. Podczas gdy wolfram parujący i osiadający na szkle żarówki powoduje spadek luminancji dochodzący do 80%. Dodatkowo żarówka ksenonowa nie posiada delikatnego metalowe żarnika, dzięki czemu jest dużo odporniejsza na drgania.

Oszczędność reflektorów - Żarówka ksenonowa traci mniej energii w postaci ciepła. Nie nagrzewa przez to reflektora w takim stopniu, jak żarówka halogenowa. Emituje także mniej promieni UV. Dzięki temu elementy reflektora nie odbarwiają się i nie deformują.

Łatwość zastosowania - montaż instalacji HID ogranicza się do zawieszenia przetwornic, wymiany żarówek i przełożenia kilku przewodów elektrycznych. Wszystkie przeróbki są proste do wykonania i odwracalne - w każdej chwili możesz odłączyć ksenony i włożyć w ich miejsce z powrotem poprzednie żarówki. W wielu przypadkach przy zbyciu pojazdu instalację HID można przenieść do nowego auta. Konieczna może być jedynie wymiana żarówek na model z innym kołnierzem.

Montaż typu Plug and Play - wszystkie składniki zestawu opracowano tak, aby były maksymalnie proste w montażu.

Jeszcze większa sprawność - przy zachowaniu 35-watowego poboru mocy żarówki emitują średnio o 7% więcej światła (+200lm ) w porównaniu do żarówek ksenonowych montowanych fabrycznie.

Większa żywotność - żarówki nie tracą jasności w miarę eksploatacji w takim stopniu, jak żarówki montowane fabrycznie.

Zabezpieczenia przed uszkodzeniem - przetwornice są odporne na zmiany wilgotności i temperatury oraz na wahania napięcia zasilającego. Silikonowe przewody zakończone oryginalnymi wtykami AMP zabezpieczają obwód przed korozją, przebiciami i spadkami napięcia. Opatentowane złącza uniemożliwiają uszkodzenie przetwornicy przez pomyłkowe połączenie.

Nowoczesność - zestawy wykonane są zgodnie z cechami III generacji systemów HID. Przetwornice zintegrowano z zapalnikami. Połączenie w/w elementów w jeden układ pozwoliło na wyposażenie przetwornicy w szereg mechanizmów kontrolnych, zabezpieczających system HID przed uszkodzeniem i zwiększających żywotność żarówek. Dodatkowo zminimalizowano ilość składników i przewodów koniecznych do montażu.

Zachowanie kąta światła - precyzyjnie ustawiona ogniskowa powoduje, że wymiana żarówki halogenowej na żarówkę ksenonową nie powoduje znacznej deformacji strumienia światła, szczególnie w przypadku lamp soczewkowych.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl